KONST / Litografier / Färglitografi 14455094
nr 1445 5094
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad HC 6/30. Färglitografi. Bladets mått: 55x60, yttermått inklusive ram: 62x67 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:45:04
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)